Laserowe cięcie blach 3D oraz 2D – Mazak SG 48

mazakLaser MAZAK SG 48  znajdujący się na naszym wyposażeniu pozwala świadczyć usługi najwyższej jakości. Poniżej przedstawiamy parametry urządzenia:

  • moc lasera – 2000 W
  • cięcie stali konstrukcyjnej do grubości 16mm
  • cięcie stali nierdzewnej do grubości 8mm
  • cięcie aluminium do grubości 4mm
  • wielkość arkusza 1250 x 2500m

Zapewniamy wysoką jakość świadczonych usług przy maksymalnym wykorzystaniu materiału i optymalizacji przebiegu cięcia. Ponadto zapewniamy kompleksową obsługę oraz bardzo szybki termin realizacji.

Zalety cięcia laserowego:

-bardzo wysoka precyzja cięcia

-dokładność i powtarzalność detali +/-0,1 mm

-praktycznie stuprocentowa powtarzalność wycinanych elementów

-szybkość produkcji

-oszczędność materiału (dzięki profesjonalnemu oprogramowaniu które optymalizuje rozmieszczenie elementów na arkuszach blachy)

Wyposażenie najnowsze, innowacyjne sterowanie, które charakteryzuje się dokładnością, precyzją cięcia i dużą wydajnością umożliwia świadczenie usług cięcia laserem na bardzo wysokim poziomie za przystępną cenę.

Tniemy zarówno z naszego materiały jak również z materiału powierzonego. Na składzie mamy pełen zakres blach ze stali nierdzewnych i kwasoodpornych, co pozwala nam na wycięcie nawet małych elementów (oszczędność – nie muszą Państwo kupować całego arkusza blachy).

Zapytania można przesyłać na adres laser@niroform.pl lub na faks +48 91 312 24 04. Prosimy aby zapytanie zawierało:

-rysunek elementu do wycięcia (najlepiej w formacie DWG lub DXF)

-grubość blachy, gatunek, ilość elementów

Jeśli nie posiadają Państwo rysunków w wyżej wymienionych formatach prosimy o przesłanie szkicu lub rysunku technicznego.